Astroloji Danışmanlığı

image25

ASUDE ARGUN

Astroloji Uzmanı 

Dip. GB. ASA. MAPAI. ISAR Cap. 

  

5. Şubat 1970 08:13:51 Bursa doğumludur. Pazarlama ve iktisat eğitimi aldı. Halen felsefe okumaktadır. Tasavvufla ilgilenmektedir. Çocuk yaşlarda başlayan ilgisiyle ilkokulda, Ay Köşesi yaparak gökyüzünü takip etmeye başladı. Amatör Astronom olarak Tübitak’ın gözlem şenliklerine katıldı. 2002’de Astrobil Astroloji Birliği Derneği’nde Hakan Kırkoğlu’ndan almaya başladığı eğitimi, Göklerin Bilgeliği Okulu’ndan (GB) en iyi yorum ödülüyle bitirdi. 2006’da AstroArt Astroloji Okulu (ASA) kurucusu Öner Döşer’den Klasik Astroloji, Horary (Soru) Astrolojisi ve Electional (Seçimsel) Astroloji derslerini birincilikle tamamlayarak, Ustalık Belgesi almaya hak kazandı. Yanı sıra Jyotish (Hint Astroloğu) Merih Akalın’dan Uluslararası Dirah Akademisi’nin Vedik (Hint) Astrolojisi Temel ve İleri eğitimlerini aldı. 2010’a kadar AstroArt Astroloji Okulu’nda eğitmenlik yaptı. 


Astroloji eğitimleri, uluslararası 2 ayrı kurum olan ISAR, Uluslararası Astrolojik Araştırmalar Derneği ve APAİ, Uluslararası Profesyonel Astrologlar Derneği tarafından onaylıdır. 


Astroloji ve sağlıklı yaşam alanında çalışmak için, Yükünç Vakfı’nda Opr. Dr. Mehmet Kasım’dan Nefes Eğitimi ve Kadim Bilgelikte Enerji Bedeni Öğretilerine katıldı. Ecz. Müge Kasım’dan Geleneksel Hint Tıbbı olan Ayurveda eğitimleri aldı. Dünyaca ünlü guru Dr. Vasant Lad’tan Ayurveda ve Nabız Okuma eğitimi aldı ve konsültasyonlarında astrolojik asistanlığını yaptı. Ünlü Japon üstad Ohashi’nin Doğu Teşhisleri ve Bilgeliği eğitimine katıldı. Prof. Dr. Ayten Altıntaş’ın Osmanlı Hekimlerinin Sağlık Kuralları ve Prof. Dr. Ulvi Zeybek’in Aromaterapi eğitimlerini aldı. Bach Çiçek Terapisi eğitimini tamamladı. İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde Gemoloji (Değerli Taşlar Bilimi) eğitimlerine katıldı. Üniversite bünyesinde uzman doktorlardan İrodoloji (Gözden Teşhis) eğitimi aldı. Uygur’lu ve İran’lı tıp doktorlarının İbni Sina Tıbbı eğitimlerine katıldı, birlikte çalışmalar yaptı. Ayrıca NLP, Psikoloji, Kariyer Koçluğu gibi bazı eğitimlere katıldı, sertifikalar aldı. 


Halen Homeopati Derneği’nde Homeopati eğitimleri ve tıp dersleri almaktadır. Ayrıca Aromader Aromaterapi Derneği Yönetim Kurulu’nda aktif görev yapmaktadır. Sağlıklı yaşam için Vital Astroloji alanında, geleneksel tıp çalışmaları yapmaktadır.


2012 Anlama Çağı ve Astroloji Haritası, Horoskop kitaplarını yazmıştır. 2006’dan beri özel olarak bastığı, Gök Günlüğü, Astroloji Ajandası hazırlamaktadır. Osmanlıca ve Arapça eğitimi alarak, İlm-i Nücum astroloji kitabını çevirdi. Türkmax Cine 5’de, NTV Radio N101’de, CNN Türk portalında, Romantik Radyo’da uzun süreli yayınlar yaptı.


2011’den beri İstanbul Fenerbahçe’de sahibi olduğu, Jüpiter Danışma Astroloji ve Kişisel Gelişim Merkezi’nde astroloji eğitimleri, seminerleri vermekte, kişisel ve kurumsal danışmanlık yapmaktadır. 



Bize Ulaşın

Astroloji Danışmanlığı

Horoskobunuzu,

Profesyonel olarak okumasını istiyorsanız,

Randevu alabilirsiniz...


Astroloji Uzmanı Asude Argun 

Dip. GB, ASA, MAPAI, ISAR Cap 

www.AsudeArgun.com 


JÜPİTER DANIŞMA

Astroloji ve Kişisel Gelişim Merkezi ​ Bağdat Cad. Şehit Ümit Yılbar Sok.  Uzay Apt. B Blok No:13/10   Fenerbahçe Kadıköy İstanbul Hafta içi, mesai saatleri Ofis Tel : 0 216 386 10 39  Ofis Cep: 0 532 497 70 88

Randevu alın

İptal

Bu site, reCAPTCHA ile korunur; Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Koşulları geçerlidir.